BREDCORP zajišťuje vedení a zpracování účetnictví společnostem a fyzickým osobám, vede daňovou evidenci osobám samostatně výdělečně činným (OSVČ) a pronajímatelům nemovitostí. Zajišťujeme řádné podání výkazů na finanční úřady, Českou správu sociálního zabezpečení a zdravotní pojišťovny.

Kontaktujte nás pro individuální cenovou nabídku pro Vás nebo Vaši společnost.

 

Zdravotnická zařízení a lékaři

Jste lékařka či lékař v oblasti Brna nebo Českých Budějovic? Specializujeme se na vedení účetnictví a daňové evidence provozovatelů zdravotnických zařízení, ambulancí nebo ordinací.

Ubytovací služby

Pronajímáte svůj byt, apartmán nebo máte ubytovací zařízení v Jihočeském nebo Jihomoravském kraji? Zajistíme vedení účetnictví nebo daňové evidence při pronájmu přes Airbnb.com, Booking.com, hotel.cz, e-chalupy.cz a další portály.

Mzdy a zaměstnanci

Zajistíme zpracování mzdové agendy, nástupy a výstupy zaměstnanců, výpočty mezd a exekučních srážek zaměstnanců.

Realitní zprostředkování

Poskytuje kompletní servis při prodeji, nákupu a pronájmu rezidenčních a komerčních realit v České republice. Naši klienti ocení naší kvalitní přípravu prodeje či pronájmu, včetně nafocení s důrazem na detail, a inzerce na našem i inzertním webu.

Vyjednávání s obchodními partnery

Součástí podnikatelských aktivit je i jednání s obchodními partnery, věřiteli, dodavateli nebo státními institucemi. Naše zastupování na úřadech, v bankách nebo u jiných partnerů vám usnadní podnikání. Výhodou je naše nestrannost a mnoholetá zkušenost při zastupování a vyjednávání optimálních podmínek pro naše klienty. Spolupracujeme s právní i notářskou kanceláří, se kterými dosahujeme výborných výsledků při zastupování našich klientů.

hello@bred.cz

Rybkova 334/4
602 00 Brno

+420 534 534 521

Hroznová 51/11
370 01 České Budějovice

+420 399 499 281

BREDCORP, s. r. o.
Lidická 701/21, 602 00 Brno
IČO: 17462916

Datová schránka: ybws5du